Електроенцефалограф ЕxpertВ+

27.06.2024

Шановні колеги та замовники!

 

Враховуючи Ваші побажання, співробітниками ТОВ «Компанії TREDEX» продовжено роботу по задоволенню Ваших запитів не тільки з постачання виробленої раніше техніки, а й у сфері розробки нових приладів і розширення можливостей наявних моделей.

Нами підготовлено до серійного випуску новий електроенцефалограф, що входить до Комплексу медичний діагностичний телеметричний транстелефонний «Тредекс»: Електроенцефалограф ЕxpertВ+. Устаткування готується до постачання з кількістю каналів ЕЕГ від 4 до 16, а також додатковим каналом ЕКГ. Розробка заснована на моделі ЕкспертВ, що зарекомендувала себе простотою в управлінні і забезпечує запис сигналів ЕЕГ із синхронним відображенням додаткового ЕКГ каналу. Програмне забезпечення дає можливість проведення якісного рутинного запису ЕЕГ в амбулаторних умовах.

Також, як і раніше, доступні до постачання всі моделі електроенцефалографів від Компанії TREDEX і програмні додатки до них, зокрема Амплітудно-інтегрована ЕЕГ (аЕЕГ, CFM - cerebral function monitoring - моніторинг мозкової функції), яку нещодавно включено до стандартів надання медичної допомоги новонародженим у складних неонатальних випадках в Україні.

З усіх питань щодо нових електроенцефалографів серії Еxpert, а також іншої продукції звертайтеся на адресу компанії. Наші реквізити та місце розташування не змінилися.

 

Locations of visitors to this page